Generatia urmatoare

1. acum 2 ani
    A

Sant plecat in spania de 11ani,sant casatorit si am o fetita de 3 ani si jumatate.
    Urmaresc regulat posturile Tv,prin intermediul digitv.nu consider ca inteligenta mea depaseste iq-ul majoritatii,insa o idee in plus conteaza.chiar daca in ultimul timp am mai remarcat cateva intentii de a schimba ceva in deficitarul sistem romanesc de educatie,consider ca actuala generatie este compromisa deja.vedem ce se intampla in romania,si pot sa va asigur ca totul pleaca de jos,de la varsta la care incepem sa ne orientam parcursul vietii catre o identitate ulterioara,ce vrem sa facem in viata,incotro ne indreptam.asa ca...va propun un alt fel de proiect;este nevoie in invatamantul romanesc,mai mult decat matematica-chimie-fizica-limbi straine...etc,de o noua materie.un nou manual de studiu care sa includa:codul bunelor maniere,igiena,alimentatia,iar poate cel mai important lucru care trebuie invatat este RESPECTUL;respectul fata de oameni,fata de sine insusi,fata de natura,si multe altele!
    Multumesc

2. acum 5 saptamani

maran

Jun 20

This is a story of the Pandora charm website cheap pandora charms

3. acum 22 ore

maran

acum 22 ore

Create a unique, heartfelt and personal bracelet for cheap pandora her with the gorgeous alphabet charms.
    Spell out

sau Inregistreaza-te pentru a raspunde!

SAU comenteaza direct (nu necesita inregistrare)

Numele dvs.

Scrie un raspuns...